“Kalna Paltes” – ģimenes uzņēmums kas atrodas Vidzemes augstienē un kas skaistā teritorijā iekopis savu paradīzi ar ainavisku ķiršu kalnu, apjomīgu siltumnīcu ar dārzeņiem un garšaugiem, ogu dārzu un zemeņu lauku, radot stāstu par savām garšām.

Uzņēmums audzē, gatavo un piedāvā produktus, kas patīk un garšo vispirms jau pašiem, produktus, kas audzēti ar raksturu, gatavoti ar attieksmi un kārdinoši iepakoti. “Kalna Palšu” saimnieki to spēj paveikt, jo abiem kopā piemīt prasme sajust, sagaršot, sadzirdēt, saredzēt skaisto, lai tajā ieliktu savu pievienoto vērtību.

Uzņēmumam ir dažādi pamatdarbības virzieni, jo patīk veidot produktus, kas patīk pašiem. Un patīk tik daudz. Garšaugu audzēšana – no sēkliņas līdz laimīgam pircējam; saimniecībā ir zemeņu lauks, Vidzemes augstienē iespējams lielākais, skaistākais ķiršu dārzs, Latvijas ogu dārzs – upenes, mellenes, ērkšķogas un citas ogas; audzētās produkcijas pārstrāde - no pikantām mērcēm un zostēm salātiem, gaļām līdz saldiem ogu ievārījumiem, sīrupiem u.c.  

Kalna Paltes piedāvā bazilika pesto, ražotu pēc klasiskās itāļu receptes ar viegli grauzdētiem ciedru riekstiem;  pašu saimniecība audzētu zemeņu un ķiršu ievārījumus, kur recepšu izstrādē liela loma ir bijusi bērnu mīļajām kaprīzēm. “Kalna Palšu” piedāvājumā ir asie pipari un no tiem gatavoti produkti (marinēti, kaltēti, mērcēs sagatavoti). Pavasarī ir iespēja iegādāties stādus. Kā lielisku produktu “Kalna Paltes” piedāvā arī dabīgā ierauga maizi ar sēklām.

Papildus nodarbošanās – kultūras notikumu producēšana gan saimniecības teritorijā, gan jebkurā citā vietā uz pasaules kartes. Viena no pieprasītākajām darbības nozarēm ir ēdināšanas pakalpojumi – pārgājienu restorāni dabā, mājas restorāns, semināru un ģimenes svētku galdu klāšana.

MĒS UZTURAM KARSTU SAVU VĒLĒŠANOS - DZĪVOT SKAISTI!

Saimnieki Uģis un Jolanta Sausiņi