Ērta un ātra pasūtījuma piegāde ir viens no produkta kvalitātes kritērijiem. Vislabprātāk mēs paši piegādājam un nododam pasūtījumu no rokas rokā, pretī saņemot jūsu smaidus un “Paldies”. 

Tomēr ne vienmēr esam sasniedzamā attālumā, lai ātri nogādātu pasūtījumus uz jebkuru vietu Latvijā un arī ārpus. Tāpēc izvēlamies arī sadarboties ar nozares profesionāļiem, kas sniedz ērtas piegādes pēc iespējas tuvāk jūsu dzīvesvietai. Atbalstām arī kurjeru pakalpojumus, lai jums, neizejot no mājas, pasūtījums tiktu piegādāts tieši pie durvīm. 

Savas produkcijas piegādes uzticam Omniva, DPD Pickup, Latvijas pastam, papildus apdrošinot produktu ar uzlīmi TRAUSLS, lai viss, ko esat izvēlējušies, līdz jums nonāk tādā kvalitātē kā esam iepakojuši. Piegādes izmaksas atbilstoši nosaukto uzņēmumu cenu politikai. 

Ja pasūtījuma summa ir virs 30 eiro, piegādes izmaksas Latvijas teritorijā sedzam mēs. 

Divas reizes nedēļā paši veicam piegādes uz Cēsīm, Siguldu un Rīgu. Pasūtījumu var saņemt arī pie mums saimniecībā, iepriekš vienojoties.

Piedāvājam saņemt mūsu produkciju arī ārpus Latvijas  - uz Igauniju un Lietuvu sūtam paciņas ar Omniva un DPD starpniecību.

Ja vēlaties saņemt sūtījumu ārpus Baltijas valstīm – izdarot pasūtījumu izvēlaties piegādes veidu – ES valstis vai pārējās valstis un mēs sagatavosi atsevišķu rēķinu par piegādes izmaksām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.